0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Холивуд, џин народ, момчиња, француски Тери шорцеви, 3-пакувања

Холивуд, џин народ, момчиња, француски Тери шорцеви, 3-пакувања

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Земете ги најважните работи за вашето трендовски дете со Холивуд 3-пакетот на француски тери шорцеви на Jeanан! Овој три пакет нуди меко плетено тело што го прави времето за играње удобно секој пат. 3-пакет вклучува : 3 пара шорцеви. Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за оптимална удобност. Супер мек. 40% полиестер/60% памук. Машина за перење. Увезени. Француски Тери шорцеви 3-пакувања за момчиња за мали деца од Холивуд Theан народ.

Параметри на производот

Слична стока