0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ткаен Декор За Ѕидна Корпа, Виси Природни Плетени Рамни Корпи Од Морска Трева, Тркалезна Бохо Ѕидна Корпа Ѕидна Уметничка Декорација За Дневна Соба или Спална Соба

Ткаен Декор За Ѕидна Корпа, Виси Природни Плетени Рамни Корпи Од Морска Трева, Тркалезна Бохо Ѕидна Корпа Ѕидна Уметничка Декорација

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Можете да ги подарите на пријателите и семејствата како уникатни подароци за домаќинство, роденден и празник. Убав декор виси во влезовите, спалната соба, дневната соба, тоалетот. Големина : 7,87 "/9,87". Убава по изглед и природната рустикална боја им овозможува на нашите производи да создадат боемски егзотичен стил,. Боја : Дрво. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Направено во висечко јаже за лесно закачување. Бидејќи се рачно изработени, тие може малку да се разликуваат по боја и димензии. Вклучен пакет : . Без разлика дали ја украсувате расадникот, дневната соба, кујната, спалната соба, дворот, домашната соба, градината или студиото за јога ова парче лесно ќе се организира во вашиот простор. Веднаш Трансформирајте Го Вашиот Декор : Претворете го голиот ѕид во драматична фокусна точка со овие прекрасни ткаени корпи; Нивните богати текстури, земјени бои и уникатни рачно изработени детали додаваат домашна топлина на секој простор.Ѕид Виси Кошница Бохо Рака Ткаени Decан Виси Декор Круг Рамен Плетен Кошеви За Дома Дневна Соба Домаќинство Подарок. 1 х морска трева плетен кошница. Апликација : Овие корпи се едноставни, но разноврсни за да одговараат на секоја просторија или пригода.

Параметри на производот

Слична стока