0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Aukfa мансарден кревет за деца, тинејџер, близнак рамка со кабинет и тркалачко студентско биро, еспресо

Aukfa мансарден кревет за деца, тинејџер, близнак рамка со кабинет и тркалачко студентско биро, еспресо

DEN 3183.84
Залиха

Пристапност

Проценето време за склопување : 60 минути. Заедно со приколката, овој мансарден кревет обезбедува врвна безбедност. Целосна или ограничена гаранција : ограничена. Функционална и естетска, овој кревет со близнаци ќе ја подобри секоја спална соба . Три фиоки за складирање на долната страна, заедно со двостепена полица за книги, обезбедуваат многу опции за складирање за да ви помогнете да го одржувате просторот уредно и организиран.Изработено со високо одделение произведено Pinewood, уживајте во креветот за близнаци на Aukfa во еспресо, сиви и бели за да одговараат на шемата за бои во која било просторија. стабилна и безбедност : мансарда Креветот се одликува со целосна плоча. Тежина : Ве молиме, погледнете ја спецификацијата. Детали за детали за производот : Погледнете ја сликата со големина. Потребно е одредено склопување, иако обезбедивме јасни упатства и алатки. Број на леќи : 14. Гаранција : Гаранција на производи : Да. Пакет пакет. Карактеристики : Максимизиран простор : Aukfa Lige Dide Cred зазема минимален простор за вашите деца или соба за тинејџерски кревет. Кога е потребна биро за тинејџерски студенти, едноставно исфрлете го од под мансардата за повеќе работен простор и непосредно ангажирање на долната област на тврдината за вашите деца да играат и да дозволат нивната фантазија да работи диви. Димензии : кревет кревет - 78,4 ”x 42,5” (L x W). Вградената три скалила обезбедува лесен пристап до рамката за близнаци со кревети со кои се наоѓаат безбедносни плочи со целосна должина. Севкупна димензија на производот : 78. Броеви на пакет : 2.

Параметри на производот

Слична стока