0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки елек за софтвери

Машки елек за софтвери

DEN 527.84
Залиха

Пристапност

Овој елек на Izod Softshell е совршен за секоја сезона. Дишење, отпорна на вода и ветер, со џеб за градите на патент сте подготвени за каква било активност на отворено. Можете да го носите под блејзер или волна палто за стилски слоевит изглед. Носете го самостојно преку џемпер или копче надолу и дајте им на рацете целата слобода што им е потребна. Лесна грижа. Машински миење класичен елек за лесна топлина за време на студените активности. Ткаенината е ветерница и отпорна на вода за заштита. Опуштеното вклопување го прави слојот на ветре и ја подобрува подвижноста. Предниот џеб за патент за да ги чувате вашите работи безбедни. Лесна грижа. Машинско миење.

Параметри на производот

Слична стока