0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кросли Мебел Палм Харбор Сите Временски Услови Плетен Отворено Отоманската

Кросли Мебел Палм Харбор Сите Временски Услови Плетен Отворено Отоманската

DEN 783.84
Залиха

Пристапност

Завршете го комплетот за внатрешен двор додека си давате совршено место за одмор на нозете по долг ден Со Мебелот Кросли Палм Харбор Сите Временски Услови Плетен Отворен Отомански. Удобно и практично, можете исто така да ја користите оваа отоманка како дополнително седење во нотка. Неговата челична рамка обложена со прав, отпорна на ' рѓа е завиткана во плетен за сите временски услови, така што ќе трае и ќе изгледа одлично со години. Синтетичка пластика луда по човек, плетен од смола е обоен до крај, а потоа се протега преку метално жично јадро. УВ инхибиторите во смолата ја штитат од избледување, чипсување, кршење или кршливост од изложување на сонце. Плишана перница, по ваш избор на боја, ја надополнува темно кафеавата завршница, давајќи ви преоден изглед што оди со секој декор. Плус, перницата е отпорна на влага, УВ И избледување за да ви даде изглед што трае. Лесно за чистење, се што ви треба е влажна крпа за ова парче да изгледа ново. Модерен мебел за двор. Ув отпорен на сите временски рамни смоли плетен надворешен мебел со изглед на rан. Челична рамка отпорна на временски услови во прав. Рачно ткаени кафеава смола плетен надворешен мебел. Сива надворешна перница покрие со бели цевки. Обоениот капак од полиестерско перниче отпорен на временски услови го одржува вашиот мебел за внатрешен двор да изгледа добро. Високо квалитетно јадро на перница отпорно на влага. Прилагодливи израмнувачи на нозете. Модуларниот дизајн овозможува различни конфигурации за седење. Може да се користи како балкон мебел или трем мебел.

Параметри на производот

Слична стока