0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Конверс Чак Тејлор Ол Стар Висока Кожа

Конверс Чак Тејлор Ол Стар Висока Кожа

DEN 367.84
Залиха

Пристапност

Чак Тејлор Здраво Од Конверс е совршен чевел за секојдневно носење. Со гумени стапала и квалитет вашите стапала ќе ви се заблагодарат за удобноста и стилот во текот на целиот ден. Класичниот изглед во комбинација со удобност го прави крајниот секојдневен чевел. Чак Тејлор Здраво Од Конверс ќе биде совршено надополнување на вашата гардероба. Конверс Унисекс Чак Тејлор Здраво Кошаркарски Чевли Црна Ол Стар Здраво Гумени Патики изработени во мазна мат кожа, имаат кул атмосфера додавајќи длабочина на вашиот стил.

Параметри на производот

Слична стока