0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Lee Riders Women's Women Plus Size едноставно утеха од двојки, панталони

Lee Riders Women's Women Plus Size едноставно утеха од двојки, панталони

DEN 575.84
Залиха

Пристапност

Чувајте го вашиот зафатен живот напредувајќи се со Ли возачи - удобни, но сепак модерни парчиња што можат да ве одведат насекаде каде што треба да бидете по прекрасна вредност. Leените на Ли Ридерс, плус, едноставно утешија со двојки, Пант Ли, возачи. Midrise одговара. Права нога. 31 "Inseam. Еластична лента за половината се протега до 1". Предни аголни џебови. Џебови за заварување. Истегнете ткаенина од Твил.

Параметри на производот

Слична стока