0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
1 3CT TDW Diamond 14K бело злато солитер ѓердан

1 3CT TDW Diamond 14K бело злато солитер ѓердан

DEN 2879.84
Залиха

Пристапност

Овој ѓердан со дијаманти солитер има брилијантен ѓердан со дијамант со дијаманти со дијаманти со тркалезно ниво, има единечен дијамант во класична поставка од четири времиња, виси од кабел со кабел со затворач на прстенот, и стручно изработен во висок лак 14 K бело злато од 14 K бело злато од 14 K бело злато од 14 K бело злато Империјал 1/3 CT TDW Diamond 14 K бело злато солитер ѓердан.

Параметри на производот

Слична стока