0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Само за мажите мустаќи и боење на брадата за сива коса, м- руса, пакет

Само за мажите мустаќи и боење на брадата за сива коса, м- руса, пакет

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

5 лесни минути. Елиминира сиви за подебел, поцелосен изглед. Повеќе момци им веруваат на нивната коса на лицето само за Men® Mustach и брада затоа што нашата боја на брада е специјално дизајнирана за груба коса на лицето. За 5 минути, Греј го нема. Како бонус, косата на лицето се чувствува помека и по управувана. Направено со биотин, алое и кокосово масло. Не можете да одлучите помеѓу две нијанси? Обидете се со полесно прво. Секогаш можете да одите потемни подоцна. Само за мажи мустаќи и брада, руса (М-10/15) пакет од 3, е боење на брадата што го олеснува да се ослободи од сивата коса на лицето. За разлика од другите бои, таа ја обновува вашата природна боја на брадата, подебел и поцелосен изглед. Овој производ за боење на брадата за мажи е лесен за употреба. Едноставно измешајте ја основата на бојата и развивачот, користете ја четката за да ја нанесете, почекајте пет минути, исплакнете го производот, шампон и завршивте. Бидете сигурни да ја прочитате и следите затворената леток за најдобри резултати. Изберете од 12 различни нијанси кои се движат од руса до џет црна. Кога се сомневате или не сте сигурни за тоа да изберете, секогаш одете со полесната сенка. Вклучена четка и е дизајнирана да дистрибуира боја со леснотија. Сега формулирано со биотин, алое и кокосово масло. До 3 апликации по кутија се применуваат толку често колку што е потребно, секој човек е различен, така што нашиот производ е тука кога тие сиви влакна почнуваат да растат добро функционираат на кој било вид коса на лицето - брада, мустаќи, закрпи на душата, коза одлично за допир. За најдобри резултати, проверете дали ќе ги следите сите упатства вклучени во пакетот, да извршите тест за алергија на кожата 48 часа пред употреба и секогаш користете ги нараквиците дадени за да избегнете боење.

Параметри на производот

Слична стока