0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Девојки од Оливија Милер ФАНЦИФИЛНА САНДАЛ

Девојки од Оливија Милер ФАНЦИФИЛНА САНДАЛ

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Поточно дизајниран за нашите чудесни бебиња, фантастичниот сандал од девојките Оливија Милер се карактеризира со двојни ленти украсени со дизајн на јазол и разгалена лента за глуждот. Индолот и поставата нудат оптимална удобност. Девојки од Оливија Милер ФАНЦИФИЛНА САНДАЛ.

Параметри на производот

Слична стока