0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фиока за чајната куќа на фармата, црна

Фиока за чајната куќа на фармата, црна

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Овој кабинет во стилот на фарма е совршено решение за да добиете дополнително складирање во вашата кујна, оставата, чајната кујна, алиштата или просторијата за комунални услуги. Вратите се отвораат за две прилагодливи полици за да одговараат на сите ваши потреби за складирање. Исто така, постои пониска фиока за организирање и чување на вашите најважни работи. Кабинетот доаѓа во две елегантни бои, црна и поларна бела боја, за да одговараат на кој било стил на DCOR. Одлична опција за секоја просторија во кој било дом. Потребно е одредено собрание. Врати во стил на фарма со антички бронзен хардвер; 2-прилагодливи полици и пониска фиока за складирање; Две одлични завршувања, црно и поларно бело ќе одговараат на кој било декор; Единствениот дизајн му обезбедува на кабинетот проширена поддршка и стабилност.

Параметри на производот

Слична стока