0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Современа површина килим, дебело дијамантско сребро, бела дневна соба лесна за чистење

Современа површина килим, дебело дијамантско сребро, бела дневна соба лесна за чистење

DEN 3080.80
Залиха

Пристапност

Едноставната дијамантска шема на овој килим на околината дава суптилна елеганција што го подобрува секој стил на декор. Пронајдете луксуз под нозете со мек висок куп наменет за зачувување. Тресете за да ги отстраните повеќето остатоци. Вакуум на поставување на висок куп, водејќи сметка за да се избегне кавга, особено на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Современа 8x10 област килим дебела (7'10 '' x 10'2 '') Дијамант сребро, бела дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна сребрена сенка и бели акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Параметри на производот

Слична стока