0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Удри во страничното вратоврска на јуниор, дното на бикини со лушпа

Удри во страничното вратоврска на јуниор, дното на бикини со лушпа

DEN 639.84
Залиха

Пристапност

Девојче, ти си жесток! Погледнете го трендот десно во оваа странична вратоврска бикини од дното од хит Rewind. Малку слабеење, малку радосен, но сепак елегантен. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 дното на бикини и 1 чиста коса. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи покриеност со големина M. : Умерено. Затворање : прилагодливи странични врски; хипстер. Карактеристики : Вклучува лушпа. Јуниори странично вратоврски бикини дно со лушпа од хит повторно. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно.

Параметри на производот

Слична стока