0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Време и време женски џемпер со долги ракави со долг ракав

Време и време женски џемпер со долги ракави со долг ракав

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Овој пат и Tru женски џемпер за јака на вратот носи уникатен стил во вашите денови на ладно време. Џемперот на пуловер во мека плетена со средна тежина има декоративни копчиња на јаката на сплит вратот за ласкав изглед на лицето. Долгите ракави на Раглан се удобни и трендови, завршени со манжетни со плеска со дополнителна доза пријатна. Подолгата должина и малку преголемата силуета го прават совршено спарување за вашите омилени слаби фармерки и хеланки. Исклучиво на. Материјал : 75% акрилик/25% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Тежина : средна тежина. Деколте : Сплит јака на вратот. Затворање : пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Должина на туника; декоративни копчиња на јака на сплит врат; Ребреста плетена полите и манжетни. Женски џемпер од јака од вратот од време и Тру.

Параметри на производот

Слична стока