0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бесплатно собрание машка облека обоена тенок фармерки

Бесплатно собрание машка облека обоена тенок фармерки

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Бесплатното склопување зема класични фармерки со пет џеб и додава освежувачки разнобојни опции за сезоната. Елегантен, тенок профил и силуета со среден пораст го надополнуваат вашиот стил без разлика дали сте вклучени или надвор од часовникот со вашите омилени влечења или кошула со копче. Не заборавајте : Допир на ткаенина од истегнување се движи со вас за непречен удобен ден. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32 x 32. Fit : Slim Fit. ИНСЕАМ : 32 ”ИНСЕАМ. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : ткаенина за удобност за лесно движење; јамки на појас. Тенок фармерки за мажи од слободно собрание.

Параметри на производот

Слична стока