0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Колаж за индустрии за апстрактни лини за дизајн на зелена кафеава дизајн од Смит Хејнс, 36 48

Колаж за индустрии за апстрактни лини за дизајн на зелена кафеава дизајн од Смит Хејнс, 36 48

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е да биде фокусна точка на која било просторија!. Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Смит Хејнс.

Параметри на производот

Слична стока