0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Стак-он GCBL-18-ле-DS челик огнено оружје Компактен пиштол за безбедност на кабинетот

Стак-он GCBL-18-ле-DS челик огнено оружје Компактен пиштол за безбедност на кабинетот

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Верувајте на магацинот GCBL-18-ле-DS челик 18 Огнено оружје Компактен безбедносен пиштол за заклучување на пиштолот за чување и заштита на вашите пушки, пушки, пиштоли и вредности за дома. заклучување на клучот за да ви даде едноставен влез и мир на умот кога сте далеку. Системот за заклучување, исто така, доаѓа со облик на облик на барел и дно со пад на пена за да ги задржи тие антички огнено оружје заштитено од дупки и гребнатини. Овој свод за оружје има до 18 пушки и пушки високи до 54 инчи. Безбедно огнено оружје и оружје за кражба и оштетување со пригодна внатрешна полица за муниција, додатоци и други важни скапоцености. Сè што ви треба во однос на хардверот е вклучено, а на 87 фунти, овој сеф не оди никаде брзо. Може да бидете сигурни дека вашите скапоцености ќе останат ставени со генерации што доаѓаат. Овој пиштол, пушка и кабинетот за пиштол со пушка е лесен за склопување со претходно дупчат дупки за монтирање, за да можете да поминете повеќе време на лов. Полиците за огнено оружје се градат од челик за да обезбедат трајно место за чување на вашите омилени парчиња. Овој шкафче за муниција ги исполнува регулативите за казнениот законик во Калифорнија. Секогаш чувајте ги пиштолите во магацинот GCBL-18-ле-DS челик 18 Огнено оружје Компактен безбедносен пиштол за заклучување на кабинетот. Безбеден кабинет со метален пиштол има 9 огнено оружје и 18 пушки или пушки високи до 54 инчи. Користете систем за заклучување со двојно обврски со клучеви со 3 точки за дополнителна безбедност. Фиксна врвна полица и 4 отстранливи полици за прилагодени конфигурации за складирање. Вклучува подлога за пена, одмор на барел и застој за да го задржите огненото оружје во врвна состојба. Ги исполнува казнените закони за калифорнија Дел 23655 Регулативи како уред за безбедност на огнено оружје. Продава други вредности на домот, како што се накит или важни документи. Боја : Сина. Димензии (L X W X H) : 21 x 18 x 55 инчи. Тежина : 87 фунти.

Параметри на производот

Слична стока