0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Chaps Menight Holiday Bearce Jumper - големини XS до 4xB

Chaps Menight Holiday Bearce Jumper - големини XS до 4xB

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Направете ја сезоната на празници уште повеќе пожестоки со џемперот за екипаж на мечки за мажи. Направено со 100% памук и составен од двојно плетење со 12 мерачи, овој џемпер е направен за дополнителна удобност и топлина! Носете го ова на следниот настан за канцелариски канцелариски канцеларии на канцеларијата или гушкајте го од Fireside со топло коко и вашата сакана личност. Дизајн на новини мечки. 12 мерач двојно плетено. Се одликува со ознака за подароци за празници. 100% памук. Chaps Laurel Crest на странично јазиче. Меко чувство на рака. Увезени. Машина за перење.

Параметри на производот

Слична стока