0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Без граници на плус големина на помладиот, излишен фустан од бебиња

Без граници на плус големина на помладиот, излишен фустан од бебиња

DEN 320.00
Залиха

Пристапност

Без граници јуниори плус големина на фустан од бебиња е флерт и женствено. Опремени преку ракавите на каросеријата и капачето, цветен изглед има V-врат со детали за вратоврска и здолниште со трепет за забавен и малку заматен финиш. Носете го тоа од ден на ноќ, облекувајќи го со патики и тексас јакна или нагоре со страшни сандали и кардиган. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/ 8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Лабава. Должина : хитови на средината на бутот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави. Ockебови : ракави на капа. Карактеристики : стил на бебето; V-врат со детали за вратоврска; собра половината; Ниво на здолниште; Jerseyерси плете. Јуниори плус големина го избришаа фустанот за бебиња од без граници.

Параметри на производот

Слична стока