0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Bonobos Fielder Mean and Big Man's Ripstop пешачење кратко 9

Bonobos Fielder Mean and Big Man's Ripstop пешачење кратко 9

DEN 223.84
Залиха

Пристапност

Кога топлата авантура се јавува, облечете ги овие тешки, водни отпорни шорцеви од филер. Со Ripstop ткаенина и лесна еластична половината, добивате издржливост и удобност во еден прекрасен пар. Ткаенина : 91% полиестер/9% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. Inseam : 9 ". Јамки на ременот. Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Предна патент мува со затворање на предвремени. Пешачење кратко 9 "(машки или големи мажи).

Параметри на производот

Слична стока