0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бесплатна јакна за замор на мажите со долги ракави

Бесплатна јакна за замор на мажите со долги ракави

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Класичниот стил на јакна на јакната на воениот стил на собранието на слободното собрание му дава безвременски стил на вашиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : лесна. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две предни џебови и еден џеб на градите. Карактеристики : хитови на колк. Воена јакна за замор на мажи од слободно собрание.

Параметри на производот

Слична стока