0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чуда на нација момчиња пулвер јакна, големини 4- & хаски

Чуда на нација момчиња пулвер јакна, големини 4- & хаски

DEN 767.68
Залиха

Пристапност

Чувајте го покриен и стилски во јакна за пуловер на оваа чудо. Удобно руно и предвремено копче предно, држете го дополнително пријатно и топло во студените денови. Одликувајќи се со забавни отпечатоци, блок во боја и кул цврсти бои, има најразлични стилови што тој може да ги меша и да одговара со неговите омилени дното. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : Стил на пуловер со копче SNAP 1/2 пред. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Цврсти бои, блок во боја или печатење во сите. Јакна за пулвер за момчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Слична стока