0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ада дома декор Сиднеј странична маса, бела

Ада дома декор Сиднеј странична маса, бела

DEN 2399.84
Залиха

Пристапност

Едноставна, цврста, функционална; Овој модерен дизајн совршено ја надополнува секоја просторија. Влагата и површината отпорна на дамки значи дека ова парче е изградено за да трае. Мебел за украси АДА Дома, бела 2 нивоа модерна странична маса може да се постави од двете страни на вашиот тросед за да ги чува далечинскиот управувач, закуски и пијалоците додека гледате телевизија. Создадена со трајни материјали, секоја полица има предложена тежина до 20 фунти од вашите омилени книги, слики и украси. Загарантирано едноставно и брзо склопување со вклучени хардвер и водени упатства. Направено со компресирано инженерско дрво за сила и издржливост, со долготрајна меламин финиш од сите страни што е отпорна на влага и дамки. Дози крајна маса погодна за спална соба, соба за гости, трпезарија, ден и дневна соба. Совршено се меша со кој било стил на домашен декор. Прекрасен модерен стил со примарна бела сенка. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Боја : Бела. Собрана димензија : 25.2 '' H x 23.6 '' W x 7.1 '' D. Собрана тежина : 19,3 фунти. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Параметри на производот

Слична стока