0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Децата од Garanimals Girls Sequin Zip Up Hoodie и Joggers, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-10

Децата од Garanimals Girls Sequin Zip Up Hoodie и Joggers, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-10

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Таа сјае како theвездата што е во оваа светлечка облека за секвенци поставена од 365 деца! Нагласена во меко крзно крзно, овој сет го одржува студот додека таа постојано заслепува. Исклучиво на. Материјал : тело : 60% памук, 40% полиестер; Фронт : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден худи и еден пар џогери. Худи : средна тежина; прикачен аспиратор; поштенски фронт; долги ракави; предниот дел од секвенците; еластични манжетни и полите; Поставете ја облогата на крзно. Jогерс : Опуштено вклопување, стил на влечење, сите украси за секвенци, еластични отвори за нозе. 2-парчиња секвенци за подножје нагоре Худи и џогери поставени за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Параметри на производот

Слична стока