0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Трговска марка ликовна уметност „трки 5“ платно уметност од Фенер Прес

Трговска марка ликовна уметност „трки 5“ платно уметност од Фенер Прес

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Уметник : Lantern Press Subject : Sports Style : Industrial Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има плакат на Гран-при во Монако, кој покажува црвен автомобил што се спушта по патот. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Фенер Прес „Расинг 5“ платно уметност.

Параметри на производот

Слична стока