0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дијамант акцент аметист и создаден бел опал Стерлинг Сребрен срцев прстен

Дијамант акцент аметист и создаден бел опал Стерлинг Сребрен срцев прстен

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Овој прекрасен прстен има аметист срце и создадено огнено бело опалско срце, поставено во дизајн на пресврт. Атрактивно и уникатно, ова парче е одлично за себе или како подарок за вашата сакана личност! Дијамант акцент аметист и создаден бел опасен сребрен срцев прстен : Метал Тип : Стерлинг Силверстон Детали : Создаден Опал/Аметисттотал Аметист Тежина : Форсирање : Prongslearn повеќе.

Параметри на производот

Слична стока