0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гридирон сопира керамички предна подлога за сопирачки Постави возач и патничка страна - ИД одговара Изберете: 2002- Hyundai Elantra

Гридирон сопира керамички предна подлога за сопирачки Постави возач и патничка страна - ИД одговара Изберете: 2002- Hyundai

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава. Процес на желба за да се елиминира периодот на пробив. Овие влошки за сопирачките се загарантирани за да ги соберат сите возила во табелата за компатибилност. Гридирон сопирачки со високи перформанси керамички сопирачки подложи и предни влошки за сопирачките на возачот и патникот (4 вкупно) Директно вклопување за замена за вашата оригинална еквивалент сопирачки керамички преден подлога за сопирачки, поставен возач и патник Страна - ID941 (го заменува Дел# D941) одговара на Изберете : 2002-2005 Hyundai Elantra и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока