0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пердитот перница, исечена со создаден бел сафир прстен, големина 7

Пердитот перница, исечена со создаден бел сафир прстен, големина 7

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Спарливата на главата во секунда! Овој прстен на перидот-пернич (1,5 ct. T.G.W.) дава изјава во својата мазна, сребрена поставка. Зачудувачки скапоцен камен 7мм x 7мм е опкружен со создадени бели сафири (0,33 ct. T.G.W.) како ефект на ореол и на страните. Достапно во големина седум. 1,83 КТ. T.G.W . Стерлинг сребро. Кралскиот инспириран Хало прстен.

Параметри на производот

Слична стока