0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Sumbell Industries Vintage Style Picket Eye Patter Заштита на патент Патно дијаграм платно wallидна уметност, 20, дизајн од Карл Хронек

Sumbell Industries Vintage Style Picket Eye Patter Заштита на патент Патно дијаграм платно wallидна уметност, 20, дизајн од

DEN 303.20
Залиха

Пристапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметничките дела се однесуваат на : птица; Животно; Страница; Doodle; Пилешко; Планот, дијаграмот. Дизајн од Карл Хронек.

Параметри на производот

Слична стока