0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Повторно воспоставување на производство на инјектор за инјектор на гориво за гориво на GDI

Повторно воспоставување на производство на инјектор за инјектор на гориво за гориво на GDI

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Инјектор за директна инјекција за повторно воспоставување на GB (GDI)-Повторно воспоставена од производната линија за повторно воспоставено од производство на OEM инјектори за гориво се преработени со употреба на докажан процес од 15 чекори во најсовремена објект за повторно воспоставување во САД. Осигурете се дека секој инјектор ги исполнува или надминува спецификациите на ОЕ за стапката на проток, шемата на спреј, отпорност на калем, форма, вклопување и функција. Секој инјектор вклучува нови надворешни заптивки и О-прстени. Карактеристики и придобивки : Секоја единица е 100% тестирана според спецификациите на ОЕ, вклучува нови О-прстени и заптивки изработени од врвни материјали за квалитет на ОЕ, вклучуваат специфични технички билтени за апликација, каде што е применливо 24 месеци/неограничена гаранција на милји, повторно воспоставување на рено-производство на гДИ инјектор за гориво инјектор инјектор.

Параметри на производот

Слична стока