0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машка руно на Вранглер

Машка руно на Вранглер

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Извадете го надвор и држете го ладно во овие мажјани панталони со машка руно. Овие 100% памучни панталони со памучно руно обезбедуваат удобност и топлина без тежина, така што можете да ја завршите целата работа без прегревање. Со седум џебови да држат најважни работи, вклучително и издржливи џебови на колкот, овие панталони ги одржуваат најважните и безбедни. Седејќи на природната половината и има опуштено вклопување со директно отворање на ногата, овие панталони со товари на руно изгледаат одлично, без оглед на која пригода. Пар со омилената мачка или копчето Вранглер надолу за да го комплетирате изгледот. Опуштено вклопување. Директно отворање на нозете. Седум џебови. Џебови на колкот. Подготвено руно. 100% памук. Стил# 112325102.

Параметри на производот

Слична стока