0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Елементи женски плус големина на ракав за ракав за ракав

Елементи женски плус големина на ракав за ракав за ракав

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Кога е прекрасен, редоследот на денот, лизгајте се на елокии елементите на врвот и излезете во стил. Проверувајќи ги сите кутии, овој ултра-ласкава врвот може да се пофали со ракави за напивки од моментот и предниот дел за само-вратоврска за да можете да го прилагодите вашето вклопување. Спарете го со панталони со широки нозе за тотално трендовски монохроматски изглед. Само на. Материјал : 55% постелнина/45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 14. одговара : опуштено. Деколте : вишок V-вратл. Затворање : Завиткајте силуета со предната вратоврска и внатрешните врски. Ракави : Држете долги ракави на рамо со еластични мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26,5 ”долг. Womenенски врвен ракав за ракав од елементите на Елоки. Елоквии елементи - секој ден мода по чувство на добри цени.

Параметри на производот

Слична стока