0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Копчето за руно од Leенски Leенски, јакна со долги ракави - плус

Копчето за руно од Leенски Leенски, јакна со долги ракави - плус

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Копчето на Leен женско руно надолу по долги ракави скучна јакна - плус копчето за женски линчиња надолу во волнено руно јакна ќе ве задржи топло и удобно оваа сезона. Оваа јакна со копче за долги ракави е направена од тостично волнено руно и има вратен врат за да го задржи студот. Prontебовите од предната кутија и задниот јарем инспирирани од архивите на Ли додаваат стил на оваа обична карирана јакна. Опуштено вклопување. Копчето со долг ракав надолу. Волница карирана ткаенина од руно. Врачен врат. Две џебови од предната кутија. Стил# 112314372.

Параметри на производот

Слична стока