0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
5 Стартер сет на гравки со гравчиња -со иновации за трговска марка

5 Стартер сет на гравки со гравчиња -со иновации за трговска марка

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Одлично за забави во задниот двор и задната врата. Чантите доаѓаат како сет од 8 и мерат 5 "x 5 ". Клиентот прима 4 црвени и 4 сини кеси. Совршено за оние што само што започнаа да играат розови, или рекреативниот играч. Секоја торба е направена од 100% полиестер и тежи 0,84 фунти. Од иновации за трговска марка. Сет од 8 5 "x 5" стартерки со гравки со грав, 4 црвени и 4 сини. Направено од 100% полиестер. За почетник или рекреативен играч на розови. Секоја торба тежи .84 фунти . од иновации со трговска марка.

Параметри на производот

Слична стока