0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Beata Czyzowska Young 'создаден од природата 3' платно уметност

Beata Czyzowska Young 'создаден од природата 3' платно уметност

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Бета сака да експериментира со светлина, додека ги крши сите правила на фотографија за да постигне нешто убаво и сонувачко. Ова дава резултат сличен на бајката. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Бита Цицовска Јанг „создаден од природата 3“ платно уметност. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Бета е објавена во многу списанија низ целиот свет и нејзината работа е прикажана на ЦД и корици на книги. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Таа започна да се фотографира во 2005 година кога ја купи својата прва дигитална камера. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Оттогаш, Бета уживаше да го фати светот околу неа.Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Modernural Product Type : Gallery-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има ареална фотографија на бранови што паѓаат на брегот. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Истакнати бои : светло сина, бела, сина Бета Цизовска-млада е фотограф со седиште во Сиднеј, Австралија. Таа особено ужива во апстрактните квалитети во пејзажите и растителниот живот што ги фотографира. Природата е најголемата инспирација на Бета.

Параметри на производот

Слична стока