0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Carat T.W Diamond 10kt жолто злато ветување прстен

Carat T.W Diamond 10kt жолто злато ветување прстен

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Додатоците можат да направат или скршат облека, а накитот е најлесниот начин да се направи прскање, дури и со едноставен и класичен дизајн. Подобрете ја вашата гардероба и додадете малку треперлива со овој прекрасен накит. Дајте како прекрасен подарок на пријател или како подарок за себе! Ти го заслужи тоа! 1/4 CARAT T.W DIAMOND 10 KT YELLOW GOLD ветувач : 1/4 CT. T.W.CRACTED во 10kt жолт облик на Голдстоун : Roundhi I3 Diamond Quality Promise Ringlearn за дијаманти.

Параметри на производот

Слична стока