0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Детска костум на малата елф на Дедо Мраз

Детска костум на малата елф на Дедо Мраз

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Бидете Помошник на Санта овој Божиќ во Детскиот костум на малата елф на Детс! Доставувањето подароци на децата низ целиот свет е тешка работа, а на Дедо Мраз му е потребна целата помош што може да ја добие. Облечете го овој кадифеен зелен фустан со црвено -бел трим и разгалена јака и позајмете ја раката на Дедо Мраз. Празнична црвена, зелена и златна капа ја врти вашата облека, што го прави крајниот весел ансамбл! Бидете Помошник на Дедо Мраз овој Божиќ во Детскиот костум на малата елф на Детс! Доставувањето подароци на децата низ целиот свет е тешка работа, а на Дедо Мраз му е потребна целата помош што може да ја добие. Облечете го овој кадифеен зелен фустан со црвено -бел трим и разгалена јака и позајмете ја раката на Дедо Мраз. Празнична црвена, зелена и златна капа ја врти вашата облека, што го прави крајниот весел ансамбл!.

Параметри на производот

Слична стока