0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
7 Неистак белгиски производител на вафли

7 Неистак белгиски производител на вафли

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Апаратите на Брентвуд TS-230 S 7 "Не-стариот белгиски производител на вафли овој 7" не-стариот белгиски производител на вафли е одлична ставка за производители на електрична храна по намалена цена под 30 американски долари што не можете да ги пропуштите. 1.000 W. Не'рѓосувачки челик. Вафли подготвени за 3 мин-5 мин. Лесни за чистење на плочи за нечисти. Рачки со кул допир. Светла за индикатор за моќност/топлина. Прилагодлива температура. Прегревање на безбедносното исклучување. Нозе на нонкид. Компактно исправено складирање. Погодно обвивка за кабел. 1-годишна ограничена гаранција. Вклучува кабел за напојување и рецепти.

Параметри на производот

Слична стока