0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Анавија Американско знаме кремација куршум ѓердан од пепел држач за приврзоци Меморијален накит Не'рѓосувачки челик чувајте го бесплатниот комплет за инка и кади?

Анавија Американско знаме кремација куршум ѓердан од пепел држач за приврзоци Меморијален накит Не'рѓосувачки челик чувајте

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

✿Anavia Големо американско знаме, крем за накит, Меморијален ѓердан Ash Errn Holdsake✿ Секогаш го чувајте го вашиот херој близу до срцето со нашиот паднат ѓердан за спомен -обележја. Нашиот меморијален ѓердан има куршум од не'рѓосувачки челик со американско знаме запишано од страната. Кремалниот ѓердан за пепел ќе направи внимателен и посебен подарок за семејството или пријателите кои штотуку доживеале изгубени во животот. Анавија сака нашите ѓердани од урна за пепел да се однесуваат како знак на утеха и да ви донесат мир како што се сеќавате на добрите времиња што ги споделивте. Овој ѓердан од пепел се мери на 1,97 ″ x0,39 ″ /50x10mm. Одделот може да се пристапи со одвртување на завртката за зат на навој на горниот дел од приврзокот за пепел. Приврзокот за кремирање може да се наполни со 1/5 лажичка кремирана пепел, коса или песок. Пополнет, приврзокот за урн може трајно да се запечати со додавање на капка супер лепак на завртката пред да го зашрафете стоперот назад. Целиот наш спомен накит е направен со 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. Нашиот накит за кремирање е загарантиран да не избледи или да се оцрни со текот на времето и е хипоалергичен што го прави безбеден за луѓето со алергии. Поради висококвалитетниот метал што се користи за да ги направиме нашите производи, тие ќе траат цел живот. Сите наши меморијални ѓердан се изработени од не'рѓосувачки челик. [Гарантирано да не избледи или да се оцрни со текот на времето.]. Големина на приврзок за кремирање со куршуми : 1,97 ″ x0,39. Тип на ланец : 20 ″ +2 "синџир на змии (2" ланец на екстендер). Вклучува бесплатна комплет за инка и кадифена кутија за накит . ѓердан од куршумот може да се наполни со мали количини на човечка пепел, влакна или варен цвет.

Параметри на производот

Слична стока