0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бебе дете момче со долги ракави памучни тесни фит пижами, 2-сетови

Бебе дете момче со долги ракави памучни тесни фит пижами, 2-сетови

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Вашиот мал човек ќе сака да спие и да лежи во овие супер удобни пижами за момчиња од мали деца, во кои се претставени неговите омилени ликови. Комплетот за спиење со 4 парчиња за спиење вклучува 2 шарени печатени врвови со долги ракави PJ и 2 еластични половини, печатени долги дното на спиењето. Измешајте и одговарајте ги координативните парчиња. Памук плетено, привлечно вклопување. Прави одличен подарок за одмор за бебиња и мали деца со долги ракави со долги дно. Шарени отпечатоци. Еластична лента за половината на дното. Сет од 4 парчиња. Памук плете. Snug Fit.

Параметри на производот

Слична стока