0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Декор на домот на Фетко 19,5 W 24 D 4 H 2 полици полици, црна

Декор на домот на Фетко 19,5 W 24 D 4 H 2 полици полици, црна

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Ова организациско огледало е одличен дом за сите ваши дневни потреби. Ставете ги вашите лични предмети на полиците и брзајте по вашиот изглед пред да излезете на вратата за денот. Мерките на eveевс и организациските мерки долги 24-во ширина од 19,5-ин. Обезбедување на декор за домови со врвен квалитет, декор на домот на Fetco нуди широк спектар на елегантни и безвременски предмети. Од рамки за слики до метална wallидна уметност, декор на домот на Fetco има целосна линија на производи за да помогне да го направите вашиот дом поубав. Компактен полици и организациски акцент на огледало. Мерки долги 24-во ширина од 19,5-ин. Стакло, дрво и метални материјали.

Параметри на производот

Слична стока