0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Енергетски стоп задниот пар на дупчат и слотирани ротори на сопирачката JBR745XPR

Енергетски стоп задниот пар на дупчат и слотирани ротори на сопирачката JBR745XPR

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Овие ротори на сопирачките за замена на сопирачките се дупчат за максимално ладење и имаат слотови за да ги намалат гасот и прашината. Позлата со цинк овозможува заштита од 'рѓа и подолг живот на роторот. Директно оптоварување на ОЕ и броење на ване, така што не се потребни измени! Енергетски стоп пар на дупчат и слотирани ротори • Дупчани дупки за ладење и слотови за избришување на гас и прашина • Направени со користење само на најдобрите празни места и карактеристиките на G3000 Castings од најдобрите леарници • Сите дупчат и залепени ротори се сребрени цинк за да се спротивстават на 'рѓата за да се спротивстават на' рѓа • Дупчениот и слотен дизајн е нашиот најпопуларен ротор за перформанси за апликации за улични и дневни патеки • FITS : Toyota MR2 1995-1992.

Параметри на производот

Слична стока