0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шик дома Артус 5-парчен геометриски ватенка сет, близнак, беж

Шик дома Артус 5-парчен геометриски ватенка сет, близнак, беж

DEN 383.84
Залиха

Пристапност

Искусете го современиот дизајн што го очекувавте од високиот хотел во удобноста на вашата спална соба. Артус ватенка поставена од Chic Home има уникатен, геометриски печатен шестоаголник на шестоаголник и зрачи чувство на недооценет стил што може да ве транспортира од моментот кога ќе стапнете во просторијата. Дизајн координирана перница срам го комплетира овој еден од еден вид сет. Со сет е вклучен сет со листови со три парчиња (1 вграден лист, 1 рамен лист и 1 перница). Вклучува 1 ватенка, 1 срам, 1 рамен лист, 1 поставен лист, 1 перница. Достапните бои се беж, сини. Суво чисто претпочитано. Машината што може да се пее, користете машина за пред натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете ладна вода во нежен циклус, паѓајте сува тивок оган или сув на воздухот. Долу алтернативно полнење - Оваа шик домашна ватенка е направена со надолу алтернативно синтетичко полнење. Стил и удобност - Нашите модни напред јорган со ватенка се мешаат стил и функција за да ви го дадат најдобриот изглед и најудобно постелнина. Геометриски дизајн - современ, геометриски печатен шестоаголник на лицето - Дизајнот координиран срам го комплетира изгледот.

Параметри на производот

Слична стока