0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Девојки за девојчиња за девојчиња, 3-пакувања, големини со 4-14

Девојки за девојчиња за девојчиња, 3-пакувања, големини со 4-14

DEN 374.24
Залиха

Пристапност

Легави - секојдневен главен за неа. Таа може да создаде свој изглед со овие хеланки од детското место. Спарете ги со мета, облечете ги под фустан или здолниште, сè оди! 3-пакет вклучува : 3 пара хеланки. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. 94% памук/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки со 3 пакувања од детското место.

Параметри на производот

Слична стока