0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Обоени Папки Со Датотеки, Исечени Избрани, Двослојни Врвни Јазичиња, Букви, Зелени, 100 БО-УНВ16162

Обоени Папки Со Датотеки, Исечени Избрани, Двослојни Врвни Јазичиња, Букви, Зелени, 100 БО-УНВ16162

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Паметен и шарен начин за организирање. Папките имаат светла боја надвор, посветла боја внатре-одлична за кодирање во боја и спречување на погрешни датотеки. Висококвалитетен 11 пт. акциите се спротивставуваат на кинење. Дното тројно-постигна за 1", не-дисторзија експанзија. Тип На Папка со датотеки : Горниот Таб; Големина : Буква; Материјал На Папката : 11 пт. Акции; Боја (И) : Зелена.- ШКУ : АЗУНИВ16162 Продаден како 100/Кутија. 1/3 исечете јазичиња во различни позиции. Дното тројно постигна за максимум 1 " капацитет-не-дисторзија проширување. Буква големина. Изработени од силни, висококвалитетни залихи од 11 точки се спротивставуваат на кинење. Двострани јазичиња за зголемена јачина на местото на повеќето абење. 100 папки по кутија. Зелена. Поткопајте на јазичето за зголемена област на индексирање. Минимум 10% пост-потрошувачки материјал. Боја за лесно референтно поднесување.

Параметри на производот

Слична стока