0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Премиум Тешка Соба Делител Завеса Двор Завеса Со Громет Панел-Црвена 180 108

Премиум Тешка Соба Делител Завеса Двор Завеса Со Громет Панел-Црвена 180 108

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Премиум Тешки Соба Делител Завеса / Патио Завеса Со Grommet 1 Панел-Црвена 180" x 108" Опис : Нагласете ја вашата завеса прачка хардвер со нашата соба затемнување завеса, grommet стил драперија. Овие завеси ви обезбедуваат издржливост и заштита од сончева светлина. Ја одржува вашата соба топла во текот на зимата и ладена во текот на летото.Карактеристики : карактеристиките За затемнување На Просторијата, исто така, помагаат да се намали бучавата и да се зголеми приватноста, вклучува 1 панел. Панел мерки : 180" Ширина х 108" Висинаматеријал : 100% полиестер. Боја : Црвена.Лесен за чистење, машина за перењегромет дијаметар : 1.6 " Име На Брендот : Род Десинемодел Бр : 1315-Т02-180108 Вклучува 1 Панел. Дијаметар на громот : 1.6". Материјал : 100% Полиестер.

Параметри на производот

Слична стока