0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мирис Машки Основен Убиец Лесен Панталон

Мирис Машки Основен Убиец Лесен Панталон

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Нашиот најлесен избор за контрола и удобност на мирисот Е Основата Убијци Лесни Панталони. Мека, свиленкаста и ладна на допир, Основата Ја Убива Лесната панталона ја отстранува влагата од кожата и помага да се исушите во сите температурни опсези. Мирис Машки Основач Лесна Панталона : 100 проценти Полиестер. Увезени. Дизајн без ознаки за удобност кога се носи на вашата кожа. Технологија На Јаглеродна Легура за максимална адсорпција на мирис. Третман на фитил за супериорно управување со влага. Скриен појас и предна предвремена летаат за погодност.

Параметри на производот

Слична стока