0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ШИМАНО РИБОЛОВ КОМПРЕ ПЕРДЕ МХ СПН СЛАТКОВОДНИ

ШИМАНО РИБОЛОВ КОМПРЕ ПЕРДЕ МХ СПН СЛАТКОВОДНИ

DEN 745.44
Залиха

Пристапност

Редизајнирана имајќи ги предвид риболовците на перде, серијата Компре Перде е проверена од некои од најдобрите риболовци на перде за да се создаде сеопфатна серија прачки за сите стилови на риболов. Прачките имаат целосни рачки ОД плутаa и седишта Од Ролна Фуџи за цврст стисок без оглед на условите со кои се соочуваат риболовците. Компре Прачки За Перде се изградени со квалитетни Водичи За Морски Водичи и се дизајнирани со чувствителен врв за откривање на префинети каснувања, но сепак доволно меки за совршен комплет за куки. Les Корк Рачки. Фуџи Ролна Седиште. Водич Цирконија.

Параметри на производот

Слична стока