0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нулум Хелиос потресена област килим, 6 '7 9', беж

Нулум Хелиос потресена област килим, 6 '7 9', беж

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Нулум гроздобер медалјон Лилјана област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Параметри на производот

Слична стока