0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ограничено Издание Јавор Орев Школка 6.5 x14 Замка Тапан-Природен Сатенски Финиш

Ограничено Издание Јавор Орев Школка 6.5 x14 Замка Тапан-Природен Сатенски Финиш

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Овој хибриден барабан со 20 слоја е добредојден додаток на комплетната линија на понуди за ПДП. Ултра дебелиот барабан е направен со 16 парчиња Европски јавор во неговото јадро и 4 парчиња орев и внатре и надвор. Опремени со фрлање МАГ и различни навртки со двојна бедем. Произведува масен, грлест звук со изразен напад. Пдп Ограничено Издание Јавор / Орев Школка 6.5" х14 " Замка Тапан-Природен Сатенски Финиш.

Параметри на производот

Слична стока